Mes siūlome platų padangų pasirinkimą sunkvežimiams, autobusams, troleibusams, priekaboms ir puspriekabėms. Pristatymas visoje Lietuvoje.

Bendras sunkvežiminių/autobusų padangų pasirinkimas B2B kataloge žemiau nuorodoje:

https://b2b.baltyre.lt/lt/category/truck

Sunkvežimių, vilkikų, puspriekabių ir autobusų padangų asortimentas yra itin platus, todėl labai nesunku pasimesti pasiūlymų gausybėje. Padangos sunkvežimiams ir autobusams siūlomos įvairių dydžių ir skirtingo protektoriaus rašto, nors iš pažiūros padangos gali atrodyti labai panašiai, tačiau jos pasižymi pačiomis įvairiausiomis ir skirtingomis savybėmis. Išsirinkti tinkamas padangas sunkvežimiui, vilkikui, priekabai ar autobusui yra labai svarbu, nes nuo padangų priklauso vairuotojų, keleivių ir krovinių saugumas. Padangos gali būti skirstomos į kelias pagrindinias grupes:

  • tarptautiniam transportui kuriuo nuvažiuojami itin ilgi nuotoliai;
  • vietiniam transportui (kitaip vadinamam regioniniam) kuriuo nuvažiuojami trumpi atstumai;
  • ON OFF transportui kurio pagrindiniai važiuojami keliai neturi kokybiškos kelio dangos (karjerai, naujai tiesiami ar remontuojami keliai);
  • miesto transportui ir autobusams.
Skirtingoms transporto grupėms reikalingos skirtingos padangos nuo kurių priklauso ekonomiškumas, komfortas ir saugumas. Renkantis padangas taip pat reiktų atkreipti dėmesį į transporto ašis ant kurių padangos bus montuojamos. Skirtingoms sąstato ašims pritaikytos padangos pasižymi ir tam tikrais skirtumais, nes vienos padangos turi tik gerai riedėti, o kitos turėti puikų sukibimą su keliu. Atsižvelgiant į šiuos eksploatavimo skirtumus, padangos gaminamos su skirtingais karkasais, protektoriaus raštais, taip pat skiriasi padangų gamybai naudojama guma. Dėl to renkantis padangas labai svarbu žinoti ne tik reikiamos padangos dydį, bet ir kuriai ašiai padangos bus montuojamos. Renkantis padangas skirtas autobusams ir sunkvežimiams bei jų priekaboms būtina atkreipti dėmesį į slėgio pasiskirstymą, padangų susidėvėjimą ir pasipriešinimą riedėjimui. Tik tinkamai pasirinktos padangos leis įveikti ilgas distancijas ir gabenti sunkius krovinius. Baltyre LT siūlo įvairių dydžių ir gamintojų, visoms ašims skirtas sunkvežimių, autobusų padangas. Savo asortimente taip pat turime žiemines padangas, kuriomis būtina pasirūpinti vykstant į Skandinavijos šalis bei keičiantis sezonui, jei norite užtikrinti saugų ir komfortišką sunkiasvorių transporto priemonių važiavimą.

Sunvežimių, autobusų padangų pasirinkimas pagal gamintojus:

Sunkvežimių padangos