Mes siūlome platų  padangų asortimentą lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams. Mūsų asortimente rasite vasarines, universalias, žiemines, dygliuotas ir dygliuojamas padangas įvairių transporto priemonių modeliams. Padangas gauname tiesiai iš gamintojų bei daugumą jų turime sandėliuose Utenoje, todėl padangas galime pristayti jau kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Itin platus padangų asortimentas leidžia pasiūlyti geriausiai klientų lūkesčius atitinkančias padangas. 

Bendras lengvųjų auto bei mikroautobusų padangų pasirinkimas B2B kataloge žemiau nuorodoje:

https://b2b.baltyre.lt/lt/category/passenger

Ko gero kiekvienas vairuotojas žino, kad nuo padangų pasirinkimo priklauso saugumas ir komfortas kelyje bei kuro sąnaudos, todėl itin svarbu išsirinkti kokybiškas padangas. Dabartinėje padangų rinkoje, nemažą dalį sudaro dėvėtos ir restauruotos padangos, kurios savo kaina gali konkuruoti su naujomis padangomis. Tačiau prieš renkantis restauruotas ar jau dėvėtas padangas, visada rekomenduojame palyginti jas su naujų padangų kainomis, nes dažnai ekonominės klasės naujos padangos kainuoja panašiai kaip atnaujintos ar dėvėtos padangos. Įsigyjant naujas padangas, visada gaunate 1 metų garantiją, o svarbiausia, kad praėjus vienam sezonui Jums nereiks galvoti apie kitas padangas, nes naujos padangos tarnaus ne vienerius metus.

Tikriausiai kiekvieną kartą prieš pirkdami padangas susiduriame su klausimu - universalios ar žieminės ir vasarinės padangos? Ar naudoti žieminių ir vasarinių padangų komplektus ar įsigyti universalias padangas ir pamiršti montavimą besikeičiant sezonui? Atsakymas labai paprastas – universalios padangos žiemą neprilygs žieminėms, o vasarą – vasarinėms. Taip ir todėl, kad skiriasi vasarinių ir žieminių padangų gaminimo principai, protektoriai bei guma, iš kurių jos yra gaminamos. Didžiausią saugumą ir komfortą užtikrina būtent tam sezonui pritaikytos padangos, todėl geriausias sprendimas turėti žieminių padangų komplektą žiemai ir vasarinių – vasarai.

Renkantis padangas labai svarbu atsižvelgti kokiais keliais planuojate eksplotuoti transporto priemonę, kokiu maksimaliu greičiu planuojate važiuoti, kiek automobilis dažniausiai būna pakrautas. Būtent nuo šių aspektų priklauso kokius greičio ir apkrovos indeksus turinčias padangas reikės pasirinkti, koks protektorius ir padangos profilis yra tinkamiausias. Padangos gali būti siauros arba plačios, žemo arba aukšto profilio. Aukšto profilio padangos atlaiko didesnes apkrovas bei yra tinkamos bekelei, todėl tokio tipo padangas dažniausiai renkasi visureigių vairuotojai. Žemo profilio padangos turi žemas sieneles ir plačius protektorius, todėl puikiai sukimba su asfaltuotais keliais, tokio tipo padangos puikiai tinka tranporto priemonėms, eskplotuojamoms miestų keliuose. Renkantis padangas būtina atsižvelgti į automobilio gamintojo rekomendacijas ir rinktis tokio dydžio padangas, kurias yra numatęs gamintojas. 

Mikroautobusų, visureigių, lengvųjų automobilių padangų pasirinkimas pagal gamintojus:

padangos internetu