Mes siūlome platų padangų pasirinkimą turistiniams, sportiniams, krosiniams ir enduro motociklams, keturračiams (ATV), motoroleriams bei kartingams. Pristatymas visoje Lietuvoje.

Bendras moto, ATV padangų pasirinkimas B2B kataloge žemiau nuorodoje:

https://b2b.baltyre.lt/lt/category/moto

Motociklai, keturračiai, motoroleriai yra eismo dalyviai, todėl kaip ir kitoms transporto priemonėms būtina pasirinkti kokybiškas ir tinkamas padangas. Teisingai parinktos ir kokybiškos padangos – saugesnis važiavimas ir stabilumas kelyje.

Labai svarbu padangas motociklams ir keturračiams (ATV) rinktis pagal eksploatuojamų kelių paskirtį. Netinkamai parinktos moto padangos kelia avarijos grėsmę, dėvisi kur kas greičiau nei tinkamai parinktos padangos. Priklausomai nuo moto modelio ir eksploatuojamų kelių, padangos skirstomos į kelis pagrindinius tipus:


  • Plentinės motociklų padangos – universalios padangos, tinkančios kas dienai. Pritaikytos važinėti trumpiems atstumams mieste ar ilgesnėse kelionėse užmiestyje įprastais, asfaltuotais keliais. Padangų protektorius turi negilius įpjovimus, kurie užtikrina puikų sukibimą su kelio danga.

  • „Sport“ padangos – gaminamos iš minkšto mišinio gumos, dažniausiai būna lygios arba turi labai negilų protektorių. Tokio tipo padangos labai greitai įšyla ir užtikrina puikų sukibimą su sausa kelio danga. Jos yra skirtos naudoti trasose, jas draudžiama eksploatuoti keliuose. Tokio tipo padangų nerekomenduojama naudoti esant šlapiai kelio dangai.

  • Enduro padangos – gaminamos iš kietos gumos, turi platų ir gilų protektorių. Tokio tipo padangos pritaikytos eksploatuoti bekelėje. Idealus sukibimas su smėliu, žvyru, purvu. Kai kuriomis Enduro tipo padangomis taip pat galima važiuoti ir nedidelius atstumus asfaltuotu keliu.

  • Krosinės padangos – taip pat kaip ir Enduro padangos yra pritaikytos eksploatuoti bekelėje. Tokio tipo padangos turi grubų protektorių ir gerai sukimba su žvyru, smėliu, purvu.

  • „All terrain“ padangos keturračiams (ATV) – turi grubų protektorių ir puikų sukibimą su smėliu, purvu bei šlapia kelio danga. Idealiai tinka naudoti bekelėje, žvyro karjeruose, miško keliuose.
Dar vienas labai svarbus aspektas, kad padanga ilgai tarnautų – tinkamas padangos slėgis. Tinkamas padangos slėgis užtikrina padangų saugumą bei tolygų dylimą. Esant netinkamam motociklų, keturračių padangų slėgiui, transporto priemonė valdosi sudėtingiau, posūkiuose gali svyruoti, drebėti. Nuo padangų slėgio taip pat priklauso ir kuro sąnaudos.

Turistinių, sportinių, krosinių ir enduro motociklų, keturračių (ATV), motorolerių bei kartingų padangų pasirinkimas pagal gamintojus:

Motociklų padangos